KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 11007263
nr 1100 7263
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 35/360, signerad, -74, motivet: 32x44
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:36:19
400 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén